Proč úklid domácnosti nebo firem od nás?

Jsme úklidová firma, která neuklízí, jak se říká: "jen na oko", ale zaměřujeme se hlavně na detaily a na znečištěná místa, která nejsou vidět pouhým okem. Na všechna přístupná i nepřístupná místa ve Vašich prostorech firem, bytů i jiných bytových a nebytových prostorech.

 

Zastáváme názor, že když už se něco dělá, tak ať je to hlavně kvalitně a pořádně!

 

Naší výhodou je, že zaměstnáváme uklízečky - živnostnice, které jsou opravdovými profesionálkami.

 

Naše firma nepatří mezi těch 95% zaměstnavatelů a uklízecích společností, které mají zaměstnance na různé dohody o provedení práce, které jsou sice pro zaměstnavatele výhodné, ale pro zaměstnance nikoli. Svých pracovníků si vážíme, a proto jim i vytváříme příjemné prostředí pro vykonávání jejich práce. Lidským přístupem jsme si mezi sebou vybudovali vzájemný vztah důvěry, který zaručuje, že si naši zaměstnanci svoji práci odvedou poctivě. Víme, že pokud je dobře finančně ohodnotíme, jejich práce bude kvalitní a bude je i bavit. Též víme, že pokud je spokojený zaměstnanec, tak odvede dobrou práci, a v konečném důsledku je i zákazník spokojený. Kvalitní služby Vám mohou nabídnout pouze firmy, které mají kvalitní zaměstnance, které práce baví a zároveň i živý, kteří si svoji práci odvedou tak, jako kdyby uklízeli u sebe doma.
Protože pouze spokojení a dobře motivovaní zaměstnanci jsou schopni a ochotni poskytnout Vám opravdu stoprocentní služby.


My jsme firma, která zaměstnává právě takové lidi.

 

Pokud chceme nabízet kvalitu, musíme v první řadě zaměstnávat profesionály, který práce baví a kteří vědí, proč a za jakým účelem pracují. Pokud jsou zaměstnanci dobře motivováni, tak i pracovní výsledek je kvalitní a stojí za to. A o tom to je.

 

V případě, že by se při úklidu nějaký Váš majetek poškodil, jsme pojištěni. V naší praxi se toto však ještě nestalo. S Vašimi věcmi zacházíme šetrně.  

 

Při úklidu používáme kvalitní technologie a čistící prostředky, které zaručí, že Váš domov nebo kancelářské či jiné prostory, budou maximálně čisté. 

 

Jsme firma pro lidi, kteří hledají kvalitní práci!

kvalitnemalovanie-logo

 

 

 

S pozdravom COMPANY COLOR s.r.o.

Proč zvolit na úklid firem právě nás?