PROČ ZVOLIT NA ÚKLID FIREM PRÁVĚ NÁS?

410648_7870

Proč firmy často střídají úklidové společnosti, které se mají starat o čistotu jejich prostorů?

 

Důvod, proč Vaše firma musí pravidelně a častokrát měnit úklidovou společnost, je jasný. Firmy často vybírají společnosti na úklid jejich prostorů podle nejnižší ceny!

 

A to už je první chyba!!

 

Úklidová firma, kterou vyberete pouze na základě nejnižší ceny, Vám nemůže poskytnout kvalitu. Takové firmy zaměstnávají lidi, kteří jsou slabě finančně ohodnoceni a kteří tak nemají motivaci k vykonávání kvalitní práce. Jejich práce je pouze role, kterou mají plnit. Od takových zaměstnanců nelze očekávat, že budou svoji práci vykonávat s radostí a poskytovat tak řádnou kvalitu. A to je chyba samotných zaměstnavatelů úklidových firem. Vznikají tak problémy, na které v konečném důsledku doplácejí jak samotné firmy, které si objednali úklidovou společnost, tak i úklidové společnosti, které svým zaměstnanců neposkytují adekvátní finanční ohodnocení, a tak přicházejí o řadu zakázek.

 

Častokrát se setkáváme s tím, že nás osloví zákazníci s prosbou o vypracování cenové nabídky pro úklid jejich domácnosti či firemních prostorů, protože mění úklidovou společnost, která jim doposud uklízela, především kvůli nespokojenosti s jejich službami. Častými důvody, proč mění úklidové společnosti jsou např. nedocházení zaměstnanců do práce, zůstávající špína i po úklidu, šmouhy na nábytku, nesetřený prach, nedostatečně dezinfikované toalety, nepovysávané koberce či nevyhozené smetí. Úklidové firmy totiž i zaměstnávají lidi, kteří nezvládají fyzickou práci nebo tuto práci nechtějí vykonávat. I toto je jeden z hlavních důvodů, proč některé úklidové společnosti nemohou zajistit kvalitní úklid. Firmy jsou pak donucni pravidelně měnit úklidové společnosti.

 

Některé firmy takto vymění za rok i 3 úklidové společnosti. Je to velká zátěž pro firmu, která musí neustále měnit úklidovou společnost. S touto změnou jsou i spojeny další záležitosti jako administrace, čas, finance, atd. A to nejdůležitější chybí, což je spokojenost s úklidem Vašich pracovních či domácích prostorů.

 

My se odlišujeme od konkurence tím, že:

 

  • všichni naši zaměstnanci jsou 100% vyškolení profesionálové a spravedlivě a dobře finančně ohodnoceni
  • lidským přístupem jsme si vybudovali vzájemný vztah důvěry, který zaručuje, že svoji práci vykonají poctivě a kvalitně
  • práce našich zaměstnanců je současně i jejich záliba, kterou mají rádi a která je baví, živý a samozřejmě vědí, proč a za jakým účelem ji vykonávají
  • když je spokojený zaměstnanec, tak odvádí i dobrou práci, a tak je v konečném důsledku spokojený i zákazník
  • spokojenost zákazníka je pro nás na 1. místě


Nechceme tímto říct, že nabízíme služby pouze za vysoké ceny. Naše ceny jsou přijatelné, rozumné a odpovídající provedené práci!! Nastavujeme ceny tak, abyste byli spokojeni Vy i My.

Kvalitní služby Vám mohou nabídnout pouze firmy, které mají kvalitní zaměstnance. Kvalitní zaměstnanci jsou pouze takový zaměstnanci, kteří svoji práci mají rádi a zároveň je i živý. Zaměstnanci, kteří si svoji práci provádějí tak, jako kdyby uklízeli u sebe doma.

Jen takové firmy Vám mohou nabídnout kvalitní práci, protože pouze spokojení a dobře motivovaní zaměstnanci jsou schopni a ochotni poskytovat svým zákazníkům opravdu stoprocentní služby.

My jsme firma, která zaměstnává právě takové lidi!

 

NAŠE FIRMA VÁM NABÍZÍ 100% POCTIVÉ ŘEMESLO!


 

 

 

Úklid domácnosti a firem Praha

 

Gabriel Drapčať

 

 

telefón: 720 029 409

 

 

e-mail: info@kvalitniuklid-praha.cz

 

 

Úklidové a čistící práce realizujeme pro:
- Praha a okolí

MAPA

Rybná 716/24
110 00 Praha 1-Staré Město

 

Působíme v těchto částech Prahy - Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13

 

Poskytujeme úklid domácnosti, úklid firem, hloubkové čištění koberců Praha, čištění sedaček a matrací Praha, mytí oken Praha

 

Pracujeme o víkendech a svátcích. Neváhejte nás kontaktovat.